Ksero

Ksero

Prawdziwa falę popularności punkty ksero, mają niestety już dawno za sobą. Czy jednak w dalszym ciągu uruchomienie takiego punktu jest opłacalne? Oczywiście że jest, a tajemnica sukcesu tego typu biznesu tkwi, głownie w cenie usług, oraz lokalizacji. Na pewno bez sensu będzie instalowanie punktu ksero w mało uczęszczanej ulicy. Najlepiej zaś, jeśli znajdzie się on na miasteczku akademickim każdego większego miasta. Czy nawet przy wydziałach uczelnianych, położonych w peryferyjnej części miasta, a który skupia mnóstwo osób uczących się.Równie dobrym pomysłem będzie ulokowanie punktu ksero, przy szkołach, czy gimnazjach oraz przy większych ośrodkach bibliotecznych.

Pamiętajmy jednak, że głównymi klientami punktów ksero będą studenci. Nie tylko miejsca wokół uczelni są dobrym pomysłem na instalowanie punktu ksero, równie dobrze może to być centrum wielkiego miasta, gdzie trafia się okazja wynajęcia lokalu po niskiej cenie, z dobrym dojazdem. Przede wszystkim dobrze jest zainwestować w unikalny pomysł, zaoferować coś, na co jest zapotrzebowanie a czego do tej pory jeszcze nie było. Na pewno najlepiej będzie nabyć sprzęt jak najlepszej jakości, zainwestować w kilak kserokopiarek, ale też można pomyśleć o nabyciu komputerów i zainstalowaniu internetu,z którego będzie można robić wydruki. Dodatkowo można tez nabyć rzutniki czy skanery, na przykład do wypożyczenia, są to dość drogie sprzęty a zatem wiele osób chciałoby je pożyczyć.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>