Szkola tanca

Szkola tanca

Moda na taniec, zapanowała w sercach wielu polaków. Liczne programy rozrywkowe bardzo się ku temu przyczyniły. Coraz więcej młodych osób, i nie tylko chciałoby nauczyć się choć jednego profesjonalnego tańca, tak by na weselach, dyskotekach, móc pokazać swoje umiejętności, a nie chować się po kątach sali. Wobec ogromnej popularności tańcem, warto pomyśleć o założeniu profesjonalnej szkoły tańca. Nie koniecznie musi to być wielkie miasto, przykład Białegostoku jest świetnym przykładem tego, że nawet w małych miastach może prosperować dobra szkoła taneczna, z licznymi sukcesami na koncie. Pamiętajmy, jednak by do tego pomysłu nie podchodzi z czysto biznesowym założeniem.

Taniec musi być naszą pasją, nie może być jedynie pomysłem na generowanie zysków. Bez pasji trudno będzie bowiem mówić o sukcesie. Po za tym musimy liczyć się z tym, że trzeba mieć trochę gotówki na wynajęcie sali. To też nie jest tania impreza. Najtańsza sala w centrum miasta może kosztować nawet 10 tysięcy złotych miesięcznie. A położenie szkoły tańca, też jest bardzo ważne, gdyż uczniowie, muszą mieć dobry dojazd do niej. Gdy już wjedziemy w posiadanie odpowiedniego lokalu, warto pomyśleć o jego wystroju. Po za tym naszej szkole nie trzeba kończenie nadawać charakteru różnorodności. Może to być szkoła tańca, która specjalizuje się tylko w jednym stylu tanecznym na przykład modnym ostatnio hip hopie. Gromadząc środki i robiąc biznesplan, uwzględnijmy miejsce na reklamę.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>